NICI - Lifting Twarzy

  • NICI – Lifting Twarzy

Nasze działy

Medycyna estetyczna

Zabiegi:

Masz Pytania?

Rejestracja
Informacja

883-705-880

Piękno bez bólu i skalpela

MEDYCYNA ESTETYCZNA

NICI - Lifting Twarzy

Implanty MESH to unikalna i innowacyjna technologia – pierwsza na świecie technologia rusztowań siatkowych 3D, opatentowana jako TESSLIFT SOFT (Tissue Elevation Suspension System).

Jej pojawienie się rozpoczyna nową erę w medycynie estetycznej.

Innowacyjność implantów Mesh TESSLIFT SOFT opiera się na ażurowej siatce. Specjalnie zaprojektowana siatka (Mesh) PDO – z rdzeniem implantu wyposażonym w zaczepy oraz z włóknami o zaawansowanej strukturze – stymuluje produkcję nowego kolagenu, stymuluje fibroblasty do syntezy elastyny, a także pobudza syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

Jej wytrzymałość na rozciąganie jest 80 razy większa od wytrzymałości konwencjonalnych nici.

Efekty

Zabieg z implantami Mesh daje natychmiastowy naturalny efekt liftingu bez konieczności uciekania się do operacji. Jednorazowy zabieg pozwala skorygować zwiotczenie środkowej części twarzy, linii żuchwy, brwi, kształtu nosa i wykonać lifting szyi w ciągu 30 minut.

Global Esthetic

Medycyna Estetyczna

Kosmetologia

Trychologia

Profesjonalne rozwiązania dla Twojej urody

Co nas wyróżnia ?
Najlepsze światowe technologie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji oraz wrażliwość na problemy z którymi zgłaszają się do nas Pacjenci ! Wybierając naszą klinikę masz pewność, że trafisz w bezpieczne ręce dyplomowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów których misją jest pomoc w odzyskaniu pewności siebie.

www.globalesthetic.pl