Peelingi Medyczne

  • Peelingi

Nasze działy

Nowoczesna Kosmetologia

Zabiegi:

Masz Pytania?

Rejestracja
Informacja

883-705-880

Piękno bez bólu i skalpela

KOSMETOLOGIA

Peelingi medyczne

Czy marzysz o gładkiej, promiennej i odmłodzonej skórze? Czy chcesz pozbyć się trądziku, przebarwień, blizn lub zmarszczek?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – peelingi medyczne!

Peelingi medyczne to zabiegi polegające na kontrolowanym złuszczaniu naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą silnie działających kwasów. Substancje te przenikając w głąb skóry, mobilizują ją do odnowy i regeneracji.
W efekcie skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona, a jej koloryt jest wyrównany i rozświetlony.

Wskazania do zabiegu

Peeling medyczny doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami skóry, stanowi także element profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Rodzaje peelingów medycznych

Peelingi medyczne dzielą się na różne rodzaje w zależności od głębokości działania i stężenia kwasów.

Możemy wyróżnić:

peelingi medyczne powierzchowne – złuszczają tylko warstwę rogową naskórka, nie uszkadzając żywych komórek. Są delikatne i bezpieczne, a ich efekty są subtelne i stopniowe. Nadają się do poprawy kolorytu i nawilżenia skóry oraz do zapobiegania starzeniu się.

peelingi medyczne średniogłębokie – złuszczają cały naskórek i górną warstwę skóry właściwej. Są bardziej intensywne i wymagają dłuższego czasu gojenia. Dają widoczne i trwałe efekty w leczeniu trądziku, przebarwień i zmarszczek.

peelingi medyczne głębokie – złuszczają głębsze warstwy skóry właściwej. Są najbardziej inwazyjne i ryzykowne, a ich wykonanie wymaga znieczulenia i nadzoru lekarskiego. Dają spektakularne efekty w odmładzaniu skóry i usuwaniu głębokich zmian.

W naszym gabinecie oferujemy szeroki wybór peelingów medycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.
Przed zabiegiem przeprowadzamy dokładną analizę stanu skóry i doradzamy najlepsze rozwiązanie.
Po zabiegu udzielamy szczegółowych zaleceń dotyczących pielęgnacji skóry i zapewniamy opiekę po zabiegową.

Peeling BioRePeelCl3

BioRePeelCl3 to włoski peeling medyczny, przeznaczony do silnej biostymulacji skóry, bez powodowania efektu złuszczania.

Oprócz działania peelingującego wspieramy działanie keratolityczne, które umożliwia wnikanie i działanie dermofunkcjonalnych substancji czynnych – witamin, aminokwasów i kwasu gamma-aminomasłowego GABA. Zabieg łączy w sobie dwie fazy hydrofilową i lipofilową.

Hydrofilowa odpowiada za część złuszczającą zabiegu, natomiast lipofilowa ma za zadanie ochraniać warstwę hydrofilową przed utlenianiem oraz stabilizuje formulację preparatu.

Zabieg polecany również latem.

Wskazania do zabiegu

Przeciwwskazania

Peeling PRX-T33

PRX-T33 to innowacyjny włoski peeling medyczny, bazujący na 33% stężeniu kwasu TCA oraz 5% stężenia kwasu kojowego i nadtlenku wodoru.

Wykazuje działanie w głębokich warstwach skóry właściwej.
Jego niewątpliwą zaletą jest mała inwazyjność, co pozwala na wykonanie zabiegu o każdej porze roku. Efekty PRX-T33 widoczne są już po pierwszym zabiegu. Obserwujemy odświeżenie skóry, poprawę napięcia, skóra odzyskuje jędrność i blask.
Aby wzmacniać efekty zabiegowe polecamy wykonać całą serię z użyciem PRX-T33.
Po zabiegu obserwujemy widoczne nawilżenie i napięcie skóry, przebarwienia są zredukowane. Wiotka skóra odzyskuje swoją jędrność, a zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg wykazuje również pozytywne działanie na blizny oraz rozstępy.
Po zabiegu należy stosować produkty nawilżające oraz fotoprotekcję.
Zabieg polecany również latem.

Wskazania do zabiegu

Przeciwwskazania

www.globalesthetic.pl