Nasz zespół

  • Nasz zespół
GLOBAL ESTHETIC

Piękno bez bólu

i skalpela

W Global Esthetic oferujemy autorskie terapiez z zakresu medycyny estetycznej, komsmetologii i trychologi, skuteczne rozwiązania, dopasowane do bardzo indywidualnych potrzeb naszych Pacjentów.

Medycyna estetyczna

Kosmetologia

Trychologia

"Zadbamy o to, by Twój wygląd zachwycał Ciebie i innych w zgodzie z naturą i harmonią Twojego ciała."

GLOBAL ESTHETIC

Profesjonalizm

połączony z pasją

Agnieszka Jasińska

mgr Pielegniarstwa

Założycielka Global Esthetic , mgr pielęgniarstwa, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie medyczne zdobywała pracując od 2006 roku na Bloku operacyjnym a także oddziale intensywnej terapii .
Specjalista w dziedzinie Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki

Ukończyła studia podyplomowe z Zarzadzania Zakładami Opieki Zdrowotnej a a także liczne szkolenia z medycyny estetycznej. 
Aktualnie studentka Trychologii. Nabyta wiedza i praktyka zawodowa sprawiły, że otworzyła swój gabinet i wraz z mężem, stworzyli miejsce gdzie można zadbać o swoją urodę, poczuć się pięknie, a przede wszystkim bezpiecznie.

"W naszym gabinecie zatrudniamy tylko wykfalifikowaną kadrę . Współpraca certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej i Kosmetologów sprawia , że efekty które uzyskujemy podczas terapii przynosi spektakularne efekty . Naszą misją jest Holistyczne podejście do problemu z którym do nas trafiacie . Prywatnie mama kochająca podróże i dobrą książkę ."

Krzysztof Jasiński

lekarz dentysta

Ukończył kierunek lekarsko – dentystyczny Akademii Medycznej w Lublinie oraz studia podyplomowe na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy w GWSH w Katowicach, stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w prestiżowych zagranicznych szkoleniach.

Jego największą zawodową pasją jest chirurgia stomatologiczna oraz implantologia. Lubi wyzwania zawodowe, a trudne przypadki dla niego nie istnieją, swoich pacjentów prowadzi kompleksowo, dbając o ich komfort oraz dobre samopoczucie tworząc w gabinetach niepowtarzalną atmosferę. Z łatwością oswaja lęk pacjentów, którzy obawiają się zabiegów. Największą nagrodą są dla niego uśmiechnięci i zadowoleni z jego usług pacjenci.

Joanna Zaborska

lekarz dentysta

Absolwentka wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz dyplomowany lekarz medycyny estetycznej (studia podyplomowe na GWSH w Katowicach).
Regularnie uczestniczy kursach, kongresach i szkoleniach pogłębiając stale swoją wiedzę.

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz zaawansowanych technikach modelowania ust, co jest jej konikiem:) wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej , kwasu hialuronowego i stymulatorów tkankowych.
Ceni sobie bezpieczną i komfortową atmosferę podczas zabiegów oraz koncentruje się na uzyskaniu naturalnych efektów.
Pracuje z wielkim zaangażowaniem co przekłada się na zadowolenie pacjentów.
Prywatnie miłośniczka kotów oraz dalekich podróży

Patrycja Jop

mgr Kosmetolog

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, magister Kosmetologii i pasjonatka świadomego dbania o skórę.
Kosmetologia jest jej pasją, jest to dziedzina interdyscyplinarna, rozrastająca się w niesamowitym tempie, dlatego stale rozwija swoje umiejętności.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach, prezentacjach i wykładach, na których pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje, tak aby w gabinecie służyć Pacjentom dobrą radą i terapiami holistycznie dobranymi do potrzeb skóry.

"W mojej pracy wykorzystuję nowoczesne i sprawdzone technologie oraz metody zabiegowe, lubię również wprowadzać terapie łączone, idealnie dobrane do konkretnego przypadku, tak aby uzyskiwać jak najlepsze i najskuteczniejsze efekty, przy maksymalnym bezpieczeństwie Pacjenta. Każdy Pacjent jest dla mnie wyjątkowy, dlatego zawsze wkładam całe serce w to, aby czuli się Państwo zaopiekowani i wysłuchani na każdej wizycie. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie Pacjentów i zauważalne efekty zabiegowe. Uważam, że w kosmetologii gwarantem sukcesu jest holistyczne podejście, stan zdrowia, tryb życia, świadomość w poprawnej pielęgnacji skóry, dlatego zawsze chętnie dzielę się moją wiedzą na każdej wizycie. Do zobaczenia w gabinecie! :)"

Urszula Pacierz

mgr Trycholog

Absolwentką studiów wyższych na kierunku Trychologia Kosmetyczno-Lecznicza w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Łodzi.
Na bieżąco poszerza zakres wiedzy trychologicznej, uczestnicząc w licznych szkoleniach dotyczących najczęściej pojawiających się problemów skóry głowy.

 Dzięki uzyskanej wiedzy i umiejętnościom z zakresu diagnostyki skóry głowy i włosów przeprowadza kompleksową konsultację trychologiczną.

"Podejście holistyczne to dla mnie bardzo ważna sprawa, ponieważ problemy skóry głowy i utrata włosów to objaw a przyczyna najczęściej leży gdzie indziej, dlatego każdy klient otrzymuje indywidualny program kuracji dostosowany do jego problemu. Pracuję na dermokosmetykach renomowanych firm opartych na naturalnych ekstraktach roślinnych bez szkodliwej chemii. Posiadam również profesjonalny sprzęt zabiegowy co w połączeniu daje bardzo dobre efekty."

popularne

Twoja Kraina

Piękna

Nowoczesne technologie oraz zabiegi odmładzające i lecznicze przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy.

Botoks

najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej wykorzystywany na zmarszczki mimiczne

Modelowanie Ust

Modelowanie z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest rozwiązaniem bardzo popularnym i bezpiecznym.

Mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0

Pro XN

Zabieg autorski 3-go stopnia

DMK

Terapia enzymatyczna

GLOBAL ESTHETIC

Odkryj swoje Piękno i urodę

1

Zabiegi

Z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz trychologii

1

Pacjenci

Ponad 3 tysiące zadowolonych i uśmiechniętych pacjentów rocznie

1

Specjaliści

Wysokiej klasy z doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej

1

Doświadczenie

14 lat doświadczenia w pracy zawodowej z pacjentem