DMK

  • DMK

Nasze działy

Nowoczesna Kosmetologia

Zabiegi:

Masz Pytania?

Rejestracja
Informacja

883-705-880

Piękno bez bólu i skalpela

KOSMETOLOGIA

DMK (Danné Montague-King)

DMK (Danné Montague-King) jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków opartych na naturalnych składnikach, enzymach, aminokwasach i peptydach.

Marka DMK oferuje programy rewizji skóry dla wszystkich grup wiekowych i etnicznych w ponad 30 krajach. Koncepcja DMK oferuje klientom programy do kontroli skóry na całe życie, które mogą oni stosować codziennie.

Rewolucyjna koncepcja DMK “Usunąć Odbudować Chronić Wspierać” ma na celu dostosowanie biochemii człowieka do odpowiedniego leczenia skóry.

Rodzaje zabiegów DMK

Warto wiedzieć

DMK została stworzona przez Danné Montague-Kinga, pioniera w branży medycyny estetycznej. Jego pasja do farmakologii zrodziła się z powodu własnego trądziku w młodości.

Po wielu latach badań i eksperymentów, Danne odkrył skuteczność witaminy C i innych naturalnych substancji w leczeniu skóry. Od 50 lat Danne realizuje swoje założenie: zmieniając skórę – zmieniamy życie.

DMK składa się z dwóch linii produktów: DMK Professional i DMK Home Prescriptives.

Nie czekaj i umów się na konsultację z naszym specjalistą DMK już dziś!
DMK to inwestycja w piękną i zdrową skórę na lata!

Terapia z Maską Enzymatyczną 1

Zaawansowany zabieg enzymatyczny wskazany dla każdego typu cery i każdej grupy wiekowej.

Wykonywany jako zabieg samodzielny, lub jako przygotowanie do innych procedur.
Zapewnia efekt mocnego liftingu i nawilżenia skóry.

Układy naczyniowy i limfatyczny zostają poddane intensywnej stymulacji – uzyskujemy “efekt cytoplazmatyczny”, świadczący o aktywacji procesów metabolicznych i detoksykacji skóry. Zabieg wpływa na stymulację własnego kolagenu i elastyny, napina skórę.
Obserwujemy normalizację pracy gruczołów łojowych, a także powierzchowne usunięcie pigmentacji.
Skóra staje się bardziej dotleniona, zwiększone zostają funkcje odpornościowe skóry. Specjalistyczna maska enzymatyczna w swoim składzie zawiera wyjątkowy składnik, Dysmutazę Ponadtlenkową (SOD) – jest to silny przeciwutleniacz, zapobiega uszkodzeniu tkanek, zwalcza wolne rodniki.

Naturalnie występuje w skórze właściwej i naskórku – jest to enzym o największej liczbie cykli życia w porównaniu do wszystkich innych poznanych enzymów. Działa przeciwzapalnie, zapobiega powstawaniu zmarszczek, fałdów skórnych, pomaga w gojeniu się ran, zmiękcza i redukuje tkankę bliznowatą. Zabieg polecany również latem.

Wskazania

Przeciwwskazania

Terapia z Podwójną Maską Enzymatyczną

Zaawansowany zabieg enzymatyczny, łączy w sobie skuteczność aż dwóch produktów enzymatycznych. System Muscle Banding intensywnie napina i ujędrnia skórę, przywracając jej optymalne funkcje. Terapia z wykorzystaniem podwójnej maski enzymatycznej wykonywana jest specjalną techniką “obramowania.

Intensywnie stymuluje mięśnie, oddziałując na punkty kontroli motorycznej. Powoduje to skurcz mięśni, a co za tym idzie zapobiega i koryguje oznaki starzenia się oraz zwiększamy napięcie mięśni twarzy. Zabieg polecany również latem.

Wskazania

Przeciwwskazania

Maska Szybkiego Piękna

Ekspresowy zabieg liftingujący, idealny na kilka dni przed ważnym wyjściem.
Oparty na działaniu peelingów kwasowych od DMK Cosmetics.
Podczas zabiegu zwiększamy dotlenienie i zaopatrzenie tkanek w substancje odżywcze.

Następuje uwolnienie pseudo-ciepła, eliminowane są zastoje limfy, stany zapalne oraz infekcje skórne.
Terapia wykazuje silne działanie przeciwbakteryjne i gojące, dbamy również o nawilżenie skóry i działanie w kierunku redukcji przebarwień.

Zabieg nie powoduje efektu łuszczenia się skóry.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zabieg Melanotech

Zabieg wskazany przy skórze z przebarwieniami oraz skłonnym do powstawania hiperpigmentacji.
Melanina jest efektem końcowym interakcji pomiędzy tyrozyną, a tyrozynazą w melanocycie.
Celem zabiegu Melanotech jest zatrzymanie tej reakcji i w ten sposób spowolnienie powstawania melaniny na pewien czas co pozwala usunąć starą, nadmiernie nagromadzoną melaninę, która znajduję się w górnych warstwach naskórka.

Wyselekcjonowane składniki takie jak kwas kojowy, ekstrakt z morwy oraz wyciąg z alg morskich zatrzymują powstawanie melaniny, usuwając jednocześnie ciemne plamy i przebarwienia pozapalne.

Wskazania

Przeciwwskazania

Zabieg Prozyme

Głęboko oczyszczający i detoksykujący peeling na bazie enzymów tzw. “mięsożerca martwych komórek”.
Enzymy zawarte w peelingu mają silne działanie złuszczające, sprzyjają upłynnieniu warstwy lipidowej.
Resztki złogów komórkowych zostają usunięte, dając efekt miękkiej i oczyszczonej skóry.

Zawarty w składzie tlenek cynku działa dezynfekująco i ściągająco, ma działanie wspomagające gojenie i regenerację tkanek. Wykazuje też właściwości kojące, zmniejsza stany zapalne i zaczerwienienia.

Zabieg polecany również latem.

Dla uzyskania dodatkowych efektów zabieg można połączyć z Terapią Enzymatyczną 1

Wskazania

Przeciwwskazania

Zabieg Quick Peel

Zabieg zalecany przy wszelkich odmianach trądziku, również przy trądziku różowatym, a także przy skórze naczyniowej, z przebarwieniami oraz dojrzałej. Zabieg kwasowego oczyszczania skóry, działa silnie przeciwbakteryjnie i gojąco.

Za sprawą kory z drzewa cynamonowego, w trakcie trwania procedury uwalniane jest tzw. “ciepło chemiczne”, które stymuluje powierzchniowe naczynia skóry, przez co poprawia się mikrokrążenie w skórze.

Po zabiegu skóra jest napięta, oczyszczona, odżywiona i dotleniona.

*dla uzyskania dodatkowych efektów zabieg można połączyć z Terapią Enzymatyczną 1.

 

Wskazania

Przeciwwskazania

Głęboka rewizja skóry

Zabieg przeznaczony do dogłębnego oczyszczania skór problematycznych.
W trakcie zabiegu usuwane są martwe komórki naskórka, a pory zostają dogłębnie oczyszczone.
Zabieg obejmuje również luksusowa terapia enzymatyczna, która odpowiada za oczyszczenie skóry z produktów rozpadu i toksyn oraz normalizuje procesy metaboliczne w skórze.

Specjalistyczna maska enzymatyczna w swoim składzie zawiera wyjątkowy składnik, Dysmutazę Ponadtlenkową (SOD) – jest to silny przeciwutleniacz, zapobiega uszkodzeniu tkanek, zwalcza wolne rodniki.
Naturalnie występuje w skórze właściwej i naskórku – jest to enzym o największej liczbie cykli życia w porównaniu do wszystkich innych poznanych enzymów.

Działa przeciwzapalnie, zapobiega powstawaniu zmarszczek, fałdów skórnych, pomaga w gojeniu się ran, zmiękcza i redukuje tkankę bliznowatą.

Wskazania

Przeciwwskazania

www.globalesthetic.pl