Oczyszczanie

  • Oczyszczanie

Nasze działy

Nowoczesna Kosmetologia

Zabiegi:

Masz Pytania?

Rejestracja
Informacja

883-705-880

Piękno bez bólu i skalpela

KOSMETOLOGIA

Oczyszczania wodorowe HYDRANOVA

Dokładne oczyszczenie zawsze jest podstawą zabiegów pielęgnacyjnych, nieodzownym wstępem do dalszych dobroczynnych działań dla urody. 

Wodorowe oczyszczanie twarzy, skóry szyi lub dekoltu pozwala uzyskać kompleksowy efekt – od dogłębnego oczyszczenia do liftingu. Nic dziwnego, że rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg ten zapewni skórze nie tylko oczyszczenie, ale także optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawi elastyczność.
W przypadku skóry z problemami zadziała dobroczynnie, kojąco, regulująco.

Efekty oczyszczania wodorowego skóry

Urządzenie HYDRANOVA

Zastosowanie urządzenia HYDRANOVA pozwala na przeprowadzenie zabiegu, który łączy najbardziej efektywne metody, takie jak hydrabrazja, ultradźwięki, prądy D’Arsonvala. Taka kombinacja w jednym zabiegu zapewnia skórze jędrność, rewitalizację, młody wygląd, ale także chroni i stymuluje procesy odnowy.

Oczyszczanie wodorowe z maską algową

Zabieg oczyszczania wodorowego, wzbogacony o etap z wykorzystaniem maski algowej, dobranej indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

Zabieg ten oprócz elementu dokładnego oczyszczenia, dostarcza skórze dodatkowych substancji aktywnych, które po procedurze oczyszczania jeszcze lepiej przenikają w głąb skóry, dostarczając jej niezbędnych substancji odżywczych i pielęgnujących.

www.globalesthetic.pl